Internetowy sklep weterynaryjny TOOLSMED powstał z myślą o profesjonalnym wsparciu pracy lekarzy, którzy na co dzień troszczą się o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt towarzyszących oraz hodowlanych. Jako lekarz weterynarii z wieloletnim bagażem doświadczenia w obszarze chirurgii czy rozrodu zwierząt, wiem – jak ważne jest doposażenie placówek medycznych odpowiedniej jakości produkty oraz innowacyjny sprzęt. Dobrej klasy akcesoria weterynaryjne renomowanych producentów – usprawniają pracę personelu medycznego oraz wpływają na komfort zwierząt i efektywność leczenia bądź pielęgnacji. 

Kierując się zdobytą wiedzą oraz znajomością branży medycznej, ukierunkowanej na leczenie zwierząt, proponujemy produkty weterynaryjne, które umożliwiają kompleksowe usługi medyczne dla zwierząt na najwyższym poziomie. Wieloletnia praktyka lekarska pozwoliła nam na staranny dobór asortymentu, który poprawia sprawność funkcjonowania gabinetu weterynaryjnego oraz podnosi skuteczność i komfort pracy całego personelu medycznego. Z naszej oferty korzystają zarówno duże kliniki, jak i niewielkie przychodnie dla zwierząt.

Hurtownia weterynaryjna ma w swoim asortymencie m. in. materiały jednorazowego użytku, produkty zapewniające odpowiedni standard higieniczno-sanitarny czy sprzęt laboratoryjny. Sklep weterynaryjny online TOOLSMED ma ponadto w sprzedaży tanie akcesoria do diagnostyki, a także duży wybór narzędzi chirurgicznych, przeznaczonych do zabiegów ortopedycznych, okulistycznych oraz stomatologicznych. Kompleksowe wyposażenie gabinetów oraz rozród zwierząt – to kolejne dziedziny, w jakich nasz internetowy sklep weterynaryjny przygotował dla swoich klientów ciekawą propozycję.

Szeroki wybór produktów dostępnych w naszej e-hurtowni weterynaryjnej – to nie wszystko, o co zadbaliśmy, aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom i indywidualnym potrzebom osób zajmujących się leczeniem/pielęgnacją zwierząt. Dokonując zakupu produktów poprzez e-sklep TOOLSMED – każdy klient może bowiem liczyć na fachowe doradztwo oraz błyskawiczną realizację zamówienia.